Anasayfa    Kulup Bilgileri     Takım Bilgileri      Yönetim Kurulu     Fotograflar     Puan Durumu      Elmalı Köyü      İletişim
BEYKOZ ELMALI SPOR KULÜBÜ

Kulübümüz Kuruluşu: ..........1990 YILINDA KURULAN KULÜP 1996 YILINDA FEDERE OLDU.

Kulübümüzün Renkleri : FORMA RENKLERİ MAVİ-KIRMIZI-BEYAZ .

Kulübümüzün Tesisi:  

Kulübümüz Başarıları :  İLK ŞAMPİYONLUĞUNU 2011-2012 SEZONUNDA KAZANDI.

2012-2013 SEZONUNDA , 1.AMATÖR LİGİNE YÜKSELDİ.

2016-2017 SEZONUNDA , 2.AMATÖR LİGE DÜŞTÜ

2017-2018 SEZONUNDA , 1. AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.

2018-2019 SEZONUNDA , 2.AMATÖRE DÜŞTÜ

Kulübümüz Kuruluş Amacı:

Spor insan sağlığı açısından çok önemli bir yere sahiptir. Spor yapan kişiler ayrıca alkol, sigara gibi kötü alışkanlıklardan da uzak durarak sağlıklı bir yaşam için yapılması gerekenleri yapmaktadırlar.
Burada özellikle dikkat çekmek istediğimiz konu sporun ve futbolun sosyal boyutu. Eğer dünyada kötülük ve şiddet bir gün azalacaksa, bunda en büyük pay kesinlikle sporun olacaktır.
Spora ve futbola aşık  çocuklarımız büyüyünce ,şiddete ve kötü alışkanlıklara yönelme ihtimali son derece az. İşte tam burada ailelere de çok büyük iş düşüyor. Aileler evlatlarını mutlaka spora yönlendirmeliler ve teşvik etmeliler. Çocuk, sporla ne kadar haşır-neşir olursa bu onun sosyalleşmesine, ekip ruhunu ve yardımlaşmayı özümlemesine yardımcı olacaktır. Bunun yanında çocukları kötü alışkanlıktan uzaklaştıracak ve hepsi iyi birer insan, iyi birer vatandaş ve iyi birer sporcu olarak yetişecektir.

Her şeyden önce sporcu yetiştirmek gerçekten bir “gönül verme” işi. Bu yolda çok sayıda idealist insana ihtiyaç var. Bunun yanında iyi çalışma şartları, iyi çalıştırıcı ve bu sporculara şans veren kulüpler gerekiyor.Kulüplerimizinde bu hizmetleri sağlıyabilecek  sosyal tesisi , maddi ve manevi imkanları olmalıdır.

Adres:Elmalı Mah. Keser cad.No:21-3 -BEYKOZ-İSTANBUL                

 

beykozelmalispor@hotmail.com

facebook.com/elmalisporklubu

Copyright © 2010-2014